نویسنده : mahsa motadel
8 فوریه 2021

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی 


طراحی سایت شرکتی، برای معرفی و نمایش نمونه کارها و خدمات یک موسسه یا شرکت میباشد. به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت، دارا بودن وبسایت اختصاصی برای شرکت ها بسیار مهم بوده و در رقابت پوئن مثبتی محسوب میشود.
 با قرار دادن محصولات در وبسایت، امکان دسترسی به عکس، مشخصات و قیمت محصولات آسان شده و برای تعداد افراد دسترسی فراهم می آورد.  وبسایت شرکتی راه ارتباطی خوبی جهت برقراری ارتباط  بین مشتریان نیز میباشد. در واقع معرفی محصولات در سایت شرکتی، خود نوعی بازاریابی اینترنتی محسوب میشود.

 

 مزایا طراحی سایت شرکتی


وبسایت فروشگاهی به عنوان یک ابزار امروزی جهت افزایش اعتبار کسب و کار مورد استفاده قرار میگیرد. وبسایت فروشگاهی در واقع مشتری های بالقوه را جذب کرده و  آنها را به سمت شرکت شما سوق میدهد.
سایت شرکتی این امکان را فراهم میکند که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی دارد.
به صرفه بودن طراحی سایت شرکتی
در مقایسه با هزینه تبلیغاتی دیگر مانند: تلویزیون، بیلبورد و...  هزینه طراحی سایت شرکتی در دراز مدت خیلی به صرفه تر است. بنابراین هزینه وبسایت شرکتی به عنوان ابزاری قوی جهت تبلیغ همیشگی و در دسترس همه بودن آن، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

 

برتری طراحی سایت شرکتی نسبت به رقبا


امروزه شرکت های زیادی دارای وبسایت بوده و حضور پررنگ و فعالیت های زیادی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست دهید. برخی از شرکت ها خدمات فروش و خدمات پس از فروش خود را در وبسایت خود ارائه می نمایند. علاوه بر آن، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وبسایت خود انجام میدهند. بنابراین به تیم فروش احتیاجی ندارند. طراحی وبسایت شرکتی باید طوری باشد که ارتباط درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار خود تعامل ایجاد نماید.

 

هدف طراحی وبسایت شرکتی

1) طراحی سایت شرکتی، امکان خرید اینترنتی را به شکلی آسان و سریع فراهم میکند.
2)  از طریق تبلیغات بنری درآمدی را برای سایت ایجاد کنید.
3)  با استفاده از وبسایت شرکتی به دلیل عدم استفاده از کاغذ ؛ با محیط زیست همگام می باشد.
 با طراحی سایت شرکتی و  سئو سایت، پس از شناخته شدن سایت توسط موتور جستجو گوگل، زمانی که کاربر به دنبال محصول یا خدمات مربوط به شرکت شما می باشد؛ وبسایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شده و این امر برای سایت شما بازدید کننده ایجاد کرده و حتی میتواند منجر به خرید محصولات یا خدمات شما شود.
وبسایت مناسب به شما کمک خواهد کرد که با هزینه کم، شناخته شده و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. طراحی سایت مناسب و همچنین رعایت نمودن سئو سایت از پیش نیازها در این امر میباشد. گروه متخصصطراحی سایت مهراس وب از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شما خواهد بود.

 

نکات مربوط به طراحی سایت شرکتی

در راستا فعالیت بهتر و قوی تر باید قبل از طراحی سایت شرکتی به برخی نکات توجه کنید:

1)به دنبال سایت های آماده نباشید. حتما از طراحی سایت اختصاصی استفاده کنید.

2)در طراحی گرافیکی سایت خود از طیف رنگی مناسب استفاده کنید. 

3)رعایت  کد نویسی اصولی،با قاعده و استاندارد

4)استفاده از کد (responsive) واکنش گرا

5)خیلی ساده و سریع کاربران را به هدفشان برسانید..

  رعایت این نکات سبب می شود سایت شما سریع تر به سمت هدفی که مد نظرتان هست پیش برود.

 

امکانات سایت شرکتی

در هنگام طراحی سایت با توجه به نوع فعالیت وبسایت باید امکاناتی را اعمال نمود. طراحی وبسایت شرکتی  به چه مواردی نیازمند دارد؟

1)صفحه "درباره ما"

2)صفحه "تماس با ما" که دارای اطلاعاتی مانند: آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، دورنگار، شماره تماس، ایمیل میباشد.

3)صفحه مربوط به محصولات شرکت دارای اطلاعاتی مانند: تصاویر، محصول، درج قیمت، قسمت توضیحات و ...

4)امکان درج نظرات در رابطه با محصولات

5)صفحه مربوط به شرایط نمایندگی شرکت

6)صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات

7)گالری تصاویر از محصولات و محیط شرکت

8)امکان سفارش آنلاین محصولات

9)استفاده از زبان انگلیسی برای سایت

10)صفحه مربوط به اخبار شرکت

11)معرفی دستاورد ها و اهداف شرکت

شرکت طراحی سایت مهراس وب در طراحی سایت شرکتی همه ی این امکانات را اعمال نموده؛ و علاوه بر موارد گفته شده شرکت مهراس وب با توجه به نیاز و خواسته مشتریان خود بخش های دیگر را نیز به صورت سفارشی و اختصاصی پیاده سازی خواهد نمود.

 

سئو و بهینه سازی درطراحی سایت شرکتی

به جهت اینکه بسیاری از مشتریان قبل از خرید، در اینترنت و موتورهای جستجوگر مانند گوگل سرچ می نمایدند؛ سئو دارای اهمیت بالایی میباشد. به همین دلیل درطراحی سایت باید به این مسئله توجه کرد که سایت بر پایه اصول سئو سایت طراحی گردد تا پس از وارد کردن محتوا سایت یا همان اطلاعات محصولات، لینک سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شود.

شرکت طراحی سایت مهراس وب طراحی سایت  را براساس اصول سئو سایت شرکتی انجام داده و پس از ورود محتوا سایت مشکلی از نظر «SEO» یا بهینه بودن سایت وجود نخواهد داشت.

 با توجه به فراوانی مشاغل مختلف، طراحی سایت شرکتی با تنوع بالا انجام خواهد شد. میتوانید در صفحه نمومه کار طراحی سایت انواع طراحی وبسایت  شرکتی انجام شده توسط گروه متخصص مهراس وب را مشاهده نمایید.
طراحی سایت شرکتی که توسط گروه متخصص مهراس وب انجام می شود؛ به صورت سئو شده و کاملا بهینه میباشد. شرکت طراحی سایت مهراس وب، سایت مورد نظر شما را با امکانات بالا و با استفاده از آخرین تکنولوژی برنامه نویسی و طراحی سایت و همچنین قیمت مناسب ، طراحی می نمایند.